Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İnanılmaz ama gerçek: Çerçioğlu pazara çıktı

Yazının Giriş Tarihi: 17.01.2024 16:22
Yazının Güncellenme Tarihi: 17.01.2024 16:27

DİKKAT!!

Bu yazı ileri derecede İRONİ içermektedir. 

Bu gün Büyükşehir Belediye Basın Bürosu “Başkan Çerçioğlu Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlarla buluştu” diye bir basın bülteni paylaştı. Bültende  “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Çarşamba Pazarı’nda vatandaşlarla bir araya geldi” denilerek pazarcı esnafı ve vatandaşın yakınmalarını dinlediğine yer verildi.

***

Bence, pazardaki vatandaşlar, Aydın’ın caddesi, sokağa, köyü mahallesi, dağı taşı, duvarı, bilboarları, tabelaları, ışıklı panoları, yerel gazeteleri, dergi, bültenleriyle kafasını çevirdiği her yerde gençlik fotoğrafını gördüğü Çerçioğlu’nu, pazarda kanlı canlı karşısında görünce büyük şaşkınlık yaşamıştır.Etten, kemikten olduğunu gördükleri Çerçioğlu’nun yürüyebildiği, üstelik pazara bile çıktığı mucizesine tanık olmuştur.

***

Üşenmedim, google’ye Çerçioğlu Efeler de ne zaman pazara çıktı diye sordum. Ekrana çıkan tarihler şöyle; 5 Mart 2019 Seçimleri öncesi Fatih Atay ile Efeler Pazarı’nı gezmiş. İkincisinde üç yıl sonra, 18 Ekim 2022’de  Salı Pazarı’nı gezmiş, pardon basın bültenlerine göre “Ziyaret” etmiş. Çerçioğlu haklı, 5 Yılda bu gün dahil üç “Ziyaret” yeter de artar bile.

***

Sayın başkana ricamız; tabelacı, dijital baskıcı, reklam ajansı, matbaacı,aracı v.s. çok büyük bir sektörün bu ekonomik sıkıntılarda ayakta kalması ve seçim sürecine katkısı olması için il genelindeki tüm görsellerinizi güncelleyin. Güncelleyin ki, sizi pazarda aniden karşısında görenler şaşkınlık yaşamasın.    

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.