Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kılınç Kocaman : Kuşadası için varım

DP İlçe başkanı Kılınç Kocaman; Kuşadası nın yeni bir yüz, yeni bir anlayış, yeni bir kadro arayışı var.Ben de Kuşadası için varım.

Haber Giriş Tarihi: 24.08.2011 00:53
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
adaninsesi.com
Kılınç Kocaman : Kuşadası için varım

DP Kuşadası İlçe Başkanı Kılınç Kocaman basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kılınç  Kocaman, Kuşadası kamuoyunun vizyonu geniş ve genç siyasetçilere ihtiyacı olduğunu söyledi. Daha huzurlu ve yaşanabilir bir Kuşadası için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini söyleyen Kocaman; "Kuşadası yaşanılmaz bir hale getiriliyor. Döviz girdisi açısından İstanbul ile yarışan Kuşadası'nı o günlerine getirmemiz gerekir. Kuşadası  belediyesi çalışmalarında başarılı değil. Daha önceki dönemlerden çok daha kötü durumdayız. Kuşadası kamuoyunda bir beklenti var. Artık vizyonu geniş, ekip çalışmasına önem veren genç siyasetçilere ihtiyaç var. Önümüzdeki yerel seçimler Kuşadası için son şans.Kuşadası yeni bir yüz, yeni bir kadro, yeni bir anlayış arıyor. Ben de Kuşadası için varım.Kuşadası halkından talep gelir, görev verilirse Kuşadası'nı hak ettiği konuma getirmek için görev üstlenmeye hazırım" diyerek siyasette hedefini vurguladı.

            Partisinin ülke genelinde, genel merkezin yönetim anlayışı yüzünden sıkıntılar yaşadığını söyleyen Kılınç Kocaman, iktidar partisi AKP'de devletin gücünü Kuşadası'na getirmek için sorumluluk üstlenebileceğini kaydetti. Kocaman; "İlçe başkanı olduğum partinin geleceği için pek umutlu değilim. AK Partinin gündeminde sayın Berberoğlu ve ben varım. Görüşmelerimiz sürüyor. Henüz bir netice yok.Ben AK Partiye geçmiş olmak için geçmek istemiyorum. Eğer devletin gücünü, olanaklarını Kuşadası'na getirebilirsek tüm gücümle çalışmaya ve sorumluluk üstlenmeye hazırım. Fuat Akdoğan 2 Dönem AK Partinin iktidar nimetlerini Kuşadası'na getiremedi. Bakanları, hatta başbakanı Kuşadası ziyaretlerinde hayal kırıklığına uğrattı"dedi.

            Bayram sonrası siyasi atmosferin şekilleneceğini, taşların yerine oturacağını söyleyen Kocaman, basın mensuplarıyla daha sık toplantılar yapıp görüş alışverişinde bulunmak istediğini de kaydetti.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.