Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gazeteciler Kuşadası nda buluştu

400 Gazeteci iki gün boyunca eşleri ile birlikte Kuşadası ndaydı. Pine Bay Holiday Resort otelde iki gece baloda buluşan Gazetecilere protokol açısından Selçuk Kaymakamı ev sahipliği yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 27.12.2010 19:24
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
adaninsesi.com
Gazeteciler Kuşadası nda buluştu

              İzmir Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Yılbaşı Balosu, 400 cemiyet üyesinin ve eşlerinin katılımıyla Kuşadası Pine Bay Otel’de gerçekleştirildi. Konaklamalı ve iki ayrı gece olarak gerçekleştirilen Balo’da genç kuşak ve eski üyeler bir biriyle tanışma ve kaynaşma imkanı da buldu. Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanı  Atilla Sertel, Federasyon genel sekreteri Merih Ak, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, aynı zamanda Türkiye Gazeteciler Federasyonu'nun yönetiminde de olan Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca, Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim,Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’ında aralarında bulunduğu gazetecilere Kuşadası’nda Selçuk Kaymakamı Aziz İnci ev sahipliği yaptı. 

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Atilla Sertel, Kuşadası Gazeteciler Birliği Başkanı Latif Sansür ile  Federasyon Sekreteri Merih Ak   Kuşadası Gazeteciler Birliği  Başkanı Latif Sansür, Birlik onursal başkanı Engin Özcan, Birlik Sekreteri Atilla Çınar, Adada Yaşam Dergisi Sahibi Tülay Aksay ile eşleri Federasyonunun davetlisi olarak Pine Bay’da  gazetecilere eşlik etti. Kuşadası’ndaki gazetecilerin çalışma koşulları, yaşanan sıkıntıları dinleyen Türkiye Gazeteciler Federasyonu başkan ve yönetim kurulu üyeleri önümüzdeki günlerde Bakanlıklar, Aydın valiliği ve Kuşadası’nda çeşitli girişimlerde bulunacaklarını iletti.   

 

 

Kuşadalı gazeteciler Federasyon başkanı Atilla Sertel ile birlikte.                       İzmir Gazeteciler Cemiyeti Geleneksel Yılbaşı Balosu birinci gününde geçtiğimiz yıl 63 kişi ilk kez verilen Hasan Tahsin Basın Hizmet Ödülleri, bu yıl da meslekte 50 yılı dolduran veya 70 yaşını aşan 15 cemiyet üyesine takdim edildi. İzmir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen geceye üyeler ve eşlerinin yanı sıra, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Selçuk Kaymakamı Aziz İnci, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak, Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Basın Yayın Enformasyon Müdürlüğü İzmir İl Müdürü Selçuk Özdağ, Basın İlan Kurumu İzmir İl Müdürü Fikret Sönmez, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Müge Elden ile İzmir’in yetiştirdiği Türkiye’nin ünlü bir çok yazar, gazeteci ve televizyoncusu katıldı.  
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.