Miss Defne den muhteşem defile

29 Kasım 2010 11:07
Miss Defne den muhteşem defile

Merkezi İzmir de Bulunan Miss Defne 2011 Yıl Gelinlik ve Nişanlık Modellerini Selçuk Pamucak Sahilindeki Sürmeli Efes Otel de Bir Defileyle Tanıttı.

MERKEZİ İzmir'de bulunan Miss Defne 2011 yıl gelinlik ve nişanlık modellerini Selçuk Pamucak sahilindeki Sürmeli Efes Otel'de bir defileyle tanıttı.

Dört ülkenin satış mağazalarının yetkilileri ile yurtiçi bayilerinden oluşan 200 kişilik davetli topluluğu önünde yapılan defile büyüledi. Aralarında Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Dolunay Ergin, Simge Ünal, Buse Işık gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 15 manken, Miss Defne'nin 60 parçalık koleksiyonunu sundu. Genellikle krem renklerin hakim olduğu gelinlik ve nişanlıklarda kullanılan taşlar büyük ilgi gördü. Ünlü Koreograf Uğurhan Akdeniz'in koreografisini yaptığı defileyi İtalya, İran, Ukrayna, Almanya'dan gelen modaevi sahipleri de izledi. Miss Defne Yönetim Kurulu Başkanı Şinasi Köseoğlu, 3 gün sürecek olan bayi toplantısında bir ilk gerçekleştirerek otelde 200 parçalık bir showroom hazırladıklarını söyledi. Köseoğlu, ''2011 koleksiyonumuzu beğenilerine sunmak üzere yurtdışı ve yurtiçinden 200 bayimizi bir araya getirdik. Selecek yıl satışa sunacağımız tasarımlarımızı beğenilerine sunarken, bir yandan da sezon öncesi moral depolamayı amaçladık. Gelinlik ve nişanlıklarımızın bu yılki koleksiyonu için çok özel çalışmalar yapıldı. Yurtdışından özel olarak taşlar getirildi' dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle