Kuşadası'nın yarınlarının tarafıyız

Son Güncelleme : 23.12.2018 21:12

Biz, Ömer Günel Belediye Başkanı olursa, Kuşadası’nın tarihinde görülmemiş bir tahribat ve talan yaşayacağına, Kuşadası’nın bu güne kadar ki dürüst başkanlarını bırakın; rant, mafya, talan, hırsızlık dönemleriyle anılan eski başkanlara “kurtar bizi” diyeWWW.ADANINSESI.COM’dan

KAMUOYUNA

Aday adaylıkları sürecinde hiçbir partinin aday adayları hakkında fikir beyan etmemeye, hepsine eşit mesafede olmaya çalıştık. Biri hariç, hiç birine karşı tavır almadık.

Tavır aldığımız, karşı olduğumuz tek kişi ise Ömer Günel’di.

Biz Ömer Günel’i  uzun süredir takip ediyoruz. Hedeflerini, amaçlarını çok iyi biliyor, tahlil ediyoruz.

FETÖ  Kadrolarıyla ilişkilerini de..

Nereden, hangi aşamalardan geçerek bu günlere geldiğinin de tanığıyız.

Biz, Ömer Günel Belediye Başkanı olursa, Kuşadası’nın tarihinde görülmemiş bir tahribat ve talan yaşayacağına inanıyoruz.

Kuşadası’nın bu güne kadar ki dürüst başkanlarını bırakın, rant, mafya, talan, hırsızlık dönemleriyle anılan eski başkanlarına “kurtar bizi” diye koşulacağına  inanıyoruz.

Bizim derdimiz ne yerli, ne de yabancı aday ile. Partisi, dünya görüşü de bizi ilgilendirmiyor. Şu isim olsun, bu olsun da demiyoruz. Tek kriterimiz yaşadığımız kente zarar verecek veya vermeyecek olması...  

Bu nedenlerle tavrımız açık ve net..

Havasını soluduğumuz, ekmeğini yediğimiz, Yaşadığım bu kent için,

Çocuklarımızın geleceği için,

ÖMER GÜNEL’E KARŞIYIZ.

Nasıl ki, onu tercih edenler varsa, biz de safımızı belirliyoruz.

www.adaninsesi.com olarak  bu demokratik hakkımızı her platformda, her ortamda sonuna kadar kullanacağımızı tüm kamuoyuna açıkça ilan ediyoruz.