Kuşadası'ndan güzeller geçti

20 Mayıs 2016 10:31
Kuşadası'ndan güzeller geçti

Aydın'ın Didim İlçesi'nde bu yıl sekizincisi düzenlenen Miss Apollon Uluslararası Güzellik Yarışması'na katılan güzeller, İzmir'in Selçuk İlçesi'ne gerçekleştirilen gezide stres attı.

 

Apollon güzelleri Selçuk ve Kuşadası'nda stres attı

Bu yıl sekizincisi düzenlenen Miss 
ApollonUluslararası Güzellik Yarışması'nın 21 Mayıs akşamı yapılacak finali öncesi, güzel

ler çevre gezilerine çıktı. RusyaUkraynaİsveçMakedonyaÖzbekistanTataristan veKazakistan'dan gelen 15 güzel, Selçuk'taki Meryemana Evi ve Artemis Tapınağı'nı ziyaret etti. Güzeller, Meryemana Evi'nde mum yakıp dua etti. Ayrıca Meryemana Kaynak Suyu'ndan içip, dilek duvarına not yazdı. Güzelleri bir anda karşılarında gören yerli ve bayancı turistler, hatıra fotoğrafı çektirdi.


Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken güzeller, yarışma öncesinde moral depoladıklarını belirterek, "15 Mayıs'ta Venosa Beach Resort & Spa Otel'de kampa girmiştik. Oteldeki provalarımız sonrası çevre gezilerine çıktık. Selçuk'taki antik mekanlar çok hoşumuza gitti. Keyifli bir gün yaşadık" dedi.

Kuşadası'nda şehir merkezini gezerek alışveriş yapan güzeller, Pamucak sahilinde bulunan Palm Wings Ephesus Otel'de bir gün konaklayıp, kamp yapacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle