Kuşadası'nda Golf Turnuvası

Son Güncelleme : 28 Mart 2017 22:03
Kuşadası'nda Golf Turnuvası

Kuşadası'da geliri Urla Rotary Kulübü tarafından oluşturulan 'Çocuk Felci Fonu'na bırakılmak üzere golf turnuvası düzenlendi. Turnuvadan elde edilen 1770 lira ve 105 Euro fonun hesabına yatırıldı.

İzmir Golf Kulübü ve Urla Rotary Kulübü tarafından, geçen 26 Mart'ta Kuşadası İnternational Golf Resort'da golf turnuvası düzenlendi. İzmir'de golf sporunun yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla düzenlenen turnuvaya üç kategoride toplam 27 kişi katıldı.

Turnuvanınn açılışında konuşan Urla Rotary Kulübü Başkanı Necdet Büyükbay, turnuvanın geleneksel olarak her sene düzenlenmesinin planlandığını söyledi. Turnuvada, iki defa British Open Golf Turnuvası'na katılmış, İngiliz Golf Takımı'nı defalarca çeşitli turnuvalarda temsil etmiş olan David Neech 1938 yapımı golf sopasını geliri Çocuk Felci Fonu'na aktarılmak ve açık artırmada satılmak üzere hediye edildi. Turnuvadan elde edilen 1770 TL ve 105 Euro gelir ise Çocuk Felci Fonu'nun hesabına yatırıldı.

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı turnuvada, Erkekler A Kategorisi'nde, Eyüp Kaptan birinci, Heval Savaş Kaya ikinci, Bora Arıcı üçüncü oldu.

Erkekler B Kategorisi'nde ise Orhan Süner birinci olurken, Jean Leuise Dousanville ikinciliği, Tamer Aydiner ise üçüncülüğü elde etti.

Bayanlar Kategoris'nde ise sıralama söyle oldu:

"Elvina Kaya birinci, Hülya Kocadon ikinci, Jenanine Daşçı üçüncü."

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle