Kuşadası Yeni Yıla Coşkulu Girdi

01 Ocak 2011 21:04
Kuşadası Yeni Yıla Coşkulu Girdi

Turistik Tesislerin Tümü Yeni Yıl Balolarında Bekledikleri Doluluk Oranlarına Kavuştu.

KUŞADASI 2011'i coşkuyla karşıladı. Turistik tesislerin tümü yeni yıl balolarında bekledikleri doluluk oranlarına kavuştu. Tesislerde kalanlara yönelik farklı eğlenceler düzenleyen oteller ve eğlence mekanlarında sabahın ilk saatlerine kadar müzik susmadı.

Sanatçılar Kutsi, Aldo otellerde, Atiye ise belediyenin düzenlediği meydan konserinde sahne alırken, Mezdeke dans grubu, oryantal ve fasıl heyetleri en çok tercih edilen gösteriler oldu. Kuşadası'nda büyük bir kalabalık meydan konserinde Atiye ile birlikte yeni yıla girdi. Sürmeli otelde hayranları ile yeni yılı karşılayan Kutsi, sekiz aylık hayranını severek "Benim 4- 11 yaşları arasında çok hayranım var. Ancak ilk kez 8 aylık bir hayranım olduğunu gördüm" diyerek küçük hayranı Aysu Küçükdemir ile ilgilendi. Pine Bay Holiday Resort otelde sahne alan Aldo ise hayranlarına "Daha ölmedim, yaşıyorum" diyerek muhteşem bir gösteri sundu. Dansı ve söylediği parçalar ile hayranlarını coşturan Aldo, daha uzun süre sahne alacağının mesajını verdi. Marca, Miracle gibi eğlence mekanları ile Barlar Sokağı'nda yeni yıl eğlenceleri sabahın ilk saatlerine kadar sürdü.

Kuşadası Belediyesi'nin sahilde düzenlediği yeni yıl kutlamalarına vatandaşlar ilgi gösterdi. Atiye'nin seslendirdiği şarkılar ile dans grubunun gösterileriyle yeni yıla giren vatandaşlar havai fişek gösterisinden sonra dağıldı.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle