Kuşadası sloganını arıyor

Son Güncelleme : 20 Mart 2018 20:03
Kuşadası sloganını arıyor

Kuşadası ilçesinin tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla "Kuşadası Sloganını Arıyor" adı altında ulusal çapta slogan yarışması düzenlenecek.

Kuşadası Turizm Platformu, Kuşadası Belediyesi Encümen Salonu'nda toplandı. Kuşadası Belediyesi'nin davetiyle gerçekleşen toplantıya CHP'li Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası belediye başkan yardımcıları Ayşe Şerifoğlu, Tufan Asrav, Muzaffer Eryiğit, Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Canan İnanç, Kuşadası Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çalım, Kuşadası Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hüsnü Öten, Kuşadası Ticaret Odası Genel Sekreteri Burhan Sezer, Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği  (KODER) Başkanı Tacettin Özden, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Kuşadası Bölgesel Yürütme Kurulu Üyesi Fahrettin Çiçek, Aydın Turist Rehberleri Odası Başkan Yardımcısı Ozan Sayın, Kuşadası Kent Konseyi Sekreteri Yavuz Yora, CHP Kuşadası Kadın Kolları Başkanı Yıldız Köse, Ekosistemi Koruma ve Doğasevenler Derneği (EKODOSD) Başkanı Bahattin Sürücü, Kuşadası Selanik Mübadilleri Rumeli Göçmenleri Derneği Başkanı Ahmet Altunsoy katıldı. 15- 22 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Turizm Haftası programına ilişkin fikir alışverişinde bulunulan toplantıda, Kuşadası'nın tanıtım çalışmalarında kullanılmak ve marka değerini arttırmak amacıyla bir slogan yarışması düzenlenmesi kararı alındı. "Kuşadası Sloganını Arıyor" başlığıyla düzenlenen yarışmanın şartnamesini, ödüllerini ve jürisini belirlemek üzere Kuşadası Belediyesi, Kuşadası Ticaret Odası, KODER, TÜRSAB ve Aydın Turist Rehberleri Odası (ATRO) temsilcilerinin yer aldığı bir Yürütme Kurulu oluşturuldu. Sekreteryasını ATRO'nun yürüteceği ulusal çapta, halka açık olarak düzenlenecek olan yarışma ile İngilizce ve Türkçe olmak üzere iki ayrı sloganın belirlenmesi ve tüm tanıtım çalışmalarında bu sloganın kullanılmasının hedeflendiği bildirildi.

Ayrıca, halkın turizm alanında bilinçlendirilmesi gerektiğine dikkat çekilen toplantıda bilgilendirme, eğitim ve farkındalık çalışmalarının arttırılması gerektiği görüşünde de birleşildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle