Kuşadası Gençlikspor şampiyonluk maçına çıkıyor

04 Şubat 2015 16:24
Kuşadası Gençlikspor şampiyonluk maçına çıkıyor

Şampiyonluk yarışında Sökespor’a konuk olacak olan Kuşadası Gençlikspor için 1500 taraftar Söke’ye gidiyor.

Sökespor deplasmanında 8 Şubat Pazar günü Söke Şehir Stadyumu’nda 15.00’da gerçekleşecek olan maça 13.30’da Kuşadası Belediyesi önünden ücretsiz otobüs kaldırılacak. Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy ve Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı da tribündeki yerini alarak Kuşadası Gençlikspor’a destek verecek.
 
 “3 puanı alan taraf olacağız”
Kuşadası Gençlikspor Başkanı Muşti Demiroğlu; “Pazar günü Söke’de Sökespor ile oynayacağımız maça bütün Kuşadası halkını davet ediyorum. Centilmenliğin ve dostluğun ön planda olduğu bir maç olmasını diliyorum. Kuşadası Gençlikspor’un eski günlerine dönmesi adına 13.30’da belediye önünden otobüs kaldırılacak. Bu sezon bir enerji yarattığımıza inanıyorum, bulunduğumuz süper amatör ligi Kuşadası Gençlikspor’umuza kesinlikle yakışmıyor. 1934 yılında kurulduğumuzdan bu yana yıllarca Ege bölgesinde Kuşadası Gençlikspor bayrağını en tepelere taşıyarak köklü bir camia olduğumuzu Pazar günü Söke’de Sökespor’u yenerek bir kez daha göstereceğiz. Taraftarımıza şampiyonluk armağan etmek istiyoruz. 1500 kişilik taraftarımızla Söke’ye taraftar çıkarması yapacağız. İnanıyorum ki 3 puanı alan taraf olacağız.” dedi.
 
Kuşadasıspor Taraftarlar Derneği Başkanı Şekvet Keser ise; “ Bu sezon şampiyonluğa oynayan takımımız adeta final havasında geçecek bu maçı mutlaka kazanarak 3 puanı almak zorunda. Biz taraftarlar nasıl İzmirspor maçına 42 otobüs gittiysek bu maça da 25 otobüsle gideceğiz. Uyuyan devi uyandırmanın, dosta, düşmana takımımızın gücü ve büyüklüğünü göstermenin tam zamanı. Herkesi deplasmanda takımımızı desteklemeye davet ediyorum. Kuşadası protokolü, dernekleri ve STK’larının katılımıyla Söke şehir stadyumunu doldurup adeta kendi evimizde oynuyor havası yaratacağız.  Centilmenliğim, dostluğun ön planda olduğu bir maç olmasını diliyorum” sözleriyle taraftarlara mesaj verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle