Cafe Marin ve Mezgit Restoran’a  “En iyi” ödülü

Son Güncelleme : 25 Nisan 2019 18:04
Cafe Marin ve Mezgit Restoran’a  “En iyi” ödülü

Kuşadası’nda Setur Alışveriş Merkezinde hizmet veren Cafe Marin ile yine Marina Karşısında hizmet veren Mezgit Restoran, Bağımsız Tüketici Değerlendirmelerine göre “En İyi” ödülünü aldı.

 Ülke genelinde, il ve ilçelerde restoran, bar, cafe gibi işletmelerin en iyilerinin seçildiği  oylamada, Cafe Marin ile Balık Restoranı kategorisinde Mezgit Restoran Aydın ilinde “En İyi” olarak seçildi.

                Cafe Marin’in sahibi Seydi Yıkılmaz, ödüle layık görülmelerine sevindiklerini belirterek “Türkiye genelinde çeşitli kriterler değerlendirilerek  yapılan bir oylamada, işletmeler halk oyu ile habersiz belirleniyor. Ziyaretler sonucu verilen puanlarla “En iyi” Ödülleri veriliyor. Bağımsız Tüketici Değerlendirmelerinde Aydın ilinin En iyi Cafe Ödülü, Cafe Marin'in oldu. Bizi tercih eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Bu yıl 15 yılımızı doldurduk. Bize gelenleri müşteriden ziyade, misafirlerimiz diye tanımlıyoruz.  Ekip olarak, öncelliklerimizde misafirlerimize  sunduğumuz güler yüz ile birlikte ürün çeşitliliği var. İyi hizmet,iyi yemek,iyi müzikle, misafirlerimize konforu yaşatmaya çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle