Bayramda yıldızlar geçidi

10 Temmuz 2016 16:34
Bayramda yıldızlar geçidi

Dokuz günlük bayram tatili Kuşadası’nda yıldızlar geçidine dönüştü. Barlar sokağı ve eğlence mekanları sabaha kadar süren programlarla tatilcileri eğlendirdi.

Kuşadası’nda Bayram tatili eğlenceli geçti. Tatil için Kuşadası'nı seçeenlen ğlence mekanlarının hazırladığı bir birinden güzel programlara yöneldi. Her zevke hitap eden eğlence mekanlarının bulunduğu Barlar sokağı, 9 günlük tatil boyunca sabahın ilk saatlerine kadar boş kalmadı. Tüm barlar, discolar sabahın ilk saatlerine kadar eğlenmek isteyenleri coşturdu.  

            İlçenin gözde eğlence mekanlarından Jade her akşam bir ünlü sanatçıyı hayranları ile buluşturdu. Murat Dalkılıç, Yıldız Tilbe, Simge, Hakan Pekcan ve Cem Belevi Jade’de sahne alırken, Mascaras’da ise Derya Mersinlioğlu, Lida Çaki, Özhanjan, İrem Kalelioğlu ile Mustafa Akdağ hayranlarıyla buluştu. Erdem Kınay ise Budha barda izleyenlerine keyifli saatler yaşattı. Kuşadası’nın bir diğer eğlence mekanı Hayal Kahvesi ise bayram tatili programına Jehan Barbur ile Pinhani’yi dahil etti.  

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle