Festivalde kaybolduğu söylenen genç kız AVM'de  bulundu
Festivalde kaybolduğu söylenen genç kız AVM'de bulundu
Herkes onu ararken, o bir alışveriş merkezinde erkek arkadaşıyla  yemek yiyordu.
Tartışma Büyüyor 
Tartışma Büyüyor 
Aydın Büyükşehir Belediyesinin Tariş’ten aldığı araziye yapacağı projenin imar planını askıya çıkarması ile başlayan tartışmalar büyüyor. Kuşadası’nda Bazı siyasi partiler, Mimarlar Odası, Tariş Platformu başta olmak üzere kamuoyu, askıya çıkan imar planına itiraz ederken, Çerçioğlu ise halkın isteklerini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Tuğçe Festival alanında kaybolmadı
Tuğçe Festival alanında kaybolmadı
Aydın'ın Nazilli ilçesinde yaşayan 17 yaşındaki Tuğçe Yalçınkaya’nın ortadan kaybolmasının Kuşadası’nda düzenlenen Gençlik Festivalini karalamak, gölgelemek için bilinçli bir şekilde kullanıldığı ortaya çıktı.
Cinayet gibi kaza
Cinayet gibi kaza
Kuşadası'nda, otomobilin arkadan çarptığı motosikletteki 2 gençten Ogün Tozan (15) öldü, Ladik Söğüt (25) yaralandı. Kaza sırasında paniğe kapılan kadın sürücünün, otomobiliyle üzerinden geçmesiyle Tozan'ın öldüğü ileri sürüldü.
Gençlik festivali başladı
Gençlik festivali başladı
 5 günde 53 konsere ev sahipliği yapacak Kuşadası Gençlik Festivali başladı.
Sauna'da gizli bölmede yakalandılar
Sauna'da gizli bölmede yakalandılar
Kuşadası'nda haklarında çeşitli suçlardan kesinleşmiş hapis cezası bulunan Mehmet Ö. (30) ve kardeşi Musa Ö.'nün (28), polisin düzenlediği operasyonda, kaldıkları villanın saunasındaki gizli bölmede yakalandı. Adliyeye sevk edilen iki kardeş tutuklandı.
Kurşunlu Manastırı yıkılmaktan kurtuldu
Kurşunlu Manastırı yıkılmaktan kurtuldu
Kuşadası'ndaki 11'inci yüzyıldan kaldığı sanılan Kurşunlu Manastırı'nı yıkılmaktan kurtarmak için, kubbesi ve taş duvarlarının üzerinde çıkıp büyüyen ve tarihi yapıya zarar veren ağaçlar kesildi.
Plaj polisleri görevde
Plaj polisleri görevde
Turizmde lokomotif ilçe Kuşadası'nda her gün binlerce yerli ve yabancı tatilcinin serinlemek için doldurduğu dünyaca ünlü plajlarda, asayiş olaylarına karşı 'plaj polisleri' kuş uçurtmuyor.
Tüllüşah yetiştirilecek
Tüllüşah yetiştirilecek
Kuşadası'nda, türü tehlike altındaki endemik bitki 'tüllüşah'ın tohumla çoğaltılıp yetiştirilmesi için çalışma başlatıldı.
Önceki 1 2 3 4 5 Sonraki